Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zobowiązania programowe organizatorów certyfikacji: „FIRMA GODNA POLECENIA” i „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE”

Organizatorzy zapewniają:

  1. Uczestnictwo w organizowanej w danym roku Gali certyfikacyjnej w Auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, w trakcie której wręczane są certyfikaty: „FIRMA GODNA POLECENIA” i „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE” w formie obrazów o wym. 40cm x 50cm oraz tytuł ”LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI” dla Zarządu Firmy
  2. certyfikaty w wersji elektronicznej w pliku JPG i PDF w jakości do druku,
  3. płytę ze zdjęciami z Gali (kilkadziesiąt b. wysokiej jakości zdjęć),
  4. na wniosek firmy dokonamy tłumaczenia certyfikatu na język angielski lub niemiecki
  5. na Gali wręczone zostaną również listy gratulacyjne od organizatorów: Przewodniczącego Rady Programowej Prof. dr hab. Tadeusza Mendla, od Prezydenta Związku Pracodawców LEWIATAN – Jacka Silskiego oraz od władz samorządowych
  6. W ofercie programowej mieszczą się również wszelkie organizowane przez nas spotkania biznesowe, bankiety dla laureatów (lobbing), a także szkolenia, seminaria, konferencje naukowe i biznesowe.
  7. O wszelkich spotkaniach biznesowych, szkoleniach, seminariach czy konferencjach Laureaci powiadamiani są z odpowiednim wyprzedzeniem e-mailem, a więc o tematyce, miejscu, czasie, osobie (osobach) prowadzącej itd.
  8. Szkolenia organizowane są w sposób planowy ale również w zależności o zapotrzebowania. Planowe – ogłaszane są na stronie: www.bpgic.pl i po kliknięciu w zakładkę „szkolenia” system przekieruje na stronę Związku Pracodawców LEWIATAN organizatora szkoleń. O wszelkich pozostałych inicjatywach organizatorzy powiadamiają firmę e-mailem z odpowiednim wyprzedzeniem.
  9. Nominowanej firmie przysługuje prawo do umieszczenia swojego logo na certyfikatach jako PARTNER PROGRAMU (bezpłatnie) jak również prawo do ustawienia swego banera reklamowego (roll-up) na scenie w trakcie Gali
  10. Organizatorzy jako instytucje znane i szanowane w sferach biznesowych w Polsce i licznych krajach Europy, na wniosek firmy, sporządzają pisemne referencje zawierające niezwykle pozytywną ocenę nominowanej firmy, zachęcając tym samym do nabywania wytwarzanych przez nią (tej firmy) produktów bądź świadczonych usług.

Procedury i wymogi biurokratyczne związane z przystąpieniem firmy do programu i certyfikacji FIRMA GODNA POLECENIA i WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wypełnionego formularza zgłoszeniowego załączonego do zaproszenia oraz kserokopii dokumentów rejestrowych, a także podpisanie stosownej umowy (wzór przesyłany jest wraz z informacją o nominacji). Podstawą oceny Rady Programowej jest audyt rynkowy uzupełniony o rekomendacje od firm, samorządów, organizacji gospodarczych i innych. Tytułem uczestnictwa w programie i certyfikacji, podmioty w nim uczestniczące wnoszą jednorazową opłatę rejestracyjną w wys. 500,00 zł netto plus VAT oraz opłatę programową w wysokości zależnej od kategorii firm: małe, średnie, duże – jednorazowo na dwa lata. Po upływie tego okresu, prolongata ważności certyfikatów na kolejne dwa lata skutkuje jej obniżeniem o 50% (prolongata następuje w sposób uroczysty, na Gali).


Organizatorzy

Rada Programowa konkursu

„FIRMA GODNA POLECENIA


 

Wielkopolski Związek Pracodawców


Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu


Honorowy Patronat


Współpraca

Chief Catering